четвъртък, 11 декември 2014 г.

The Christmas Tag

                                       


Здравейте! Вдъхновена от други блогърки, които следя реших и аз да направя The Christmas Tag. А ето и моите отговори на въпросите:


1. Кой е любимият ти коледен филм?
Без изобщо да се замисля ще кажа A Christmas Carol (Коледна песен)


2. Кога отваряш подаръците си - в коледната нощ или на коледната сутрин?
Аз съм нетърпелива и ги отварям веднага щом ги получа. Какво да кажа... Още нося детското в себе си :D


3. Имаш ли любим коледен спомен?
Всеки коледен спомен за мен е любим. Обичам Коледа и обожавам прекараните моменти със семейството си по това време на годината (и не само тогава разбира се)


4. Любима празнична храна?
Обожавам сърмите и боба, но си хапвам от всичко 



5. Любим коледен подарък?
Обичам всичките си подаръци без изключение! 


6. Любим коледен аромат?
Според мен самия празник носи със себе си една много специфична миризма, която обожавам. Просто си мирише на... Коледа :). Ако изключим това много харесвам аромата на канела и мандаринки :D




7. Имаш ли някакви традиции за коледната нощ.
Нищо по - специално и различно от другите семейства


8. Как декорираш елхата си?
Всяка година украсявам елхата по различно време и избирам топки в бяло и лилаво. След това идва ред на гирляндите (също в лилаво и бяло), разни топчета и панделки. Задължително накрая на върха слагам звезда.


9. Като дете какъв подарък искаше, но така и не получи?
Семейството ми винаги ми е правило невероятни подаръци и не си спомням такъв случай


10. Най-добрата част от Коледа за теб?
Събирането със семейството и роднините ми, по - добрите и по - усмихнатите хора, който срещам по улиците и хубавото настроение, което носи този празник като цяло :)




Няма коментари:

Публикуване на коментар