1. Кой е любимият ти коледен филм?
Без изобщо да се замисля ще кажа A Christmas Carol (Коледна песен)
Аз съм нетърпелива и ги отварям веднага щом ги получа. Какво да кажа... Още нося детското в себе си :D
3. Имаш ли любим коледен спомен?
Всеки коледен спомен за мен е любим. Обичам Коледа и обожавам прекараните моменти със семейството си по това време на годината (и не само тогава разбира се)
Обожавам сърмите и боба, но си хапвам от всичко
Обичам всичките си подаръци без изключение!
6. Любим коледен аромат?
Според мен самия празник носи със себе си една много специфична миризма, която обожавам. Просто си мирише на... Коледа :). Ако изключим това много харесвам аромата на канела и мандаринки :D
7. Имаш ли някакви традиции за коледната нощ.
Нищо по - специално и различно от другите семейства
Нищо по - специално и различно от другите семейства
Всяка година украсявам елхата по различно време и избирам топки в бяло и лилаво. След това идва ред на гирляндите (също в лилаво и бяло), разни топчета и панделки. Задължително накрая на върха слагам звезда.
Семейството ми винаги ми е правило невероятни подаръци и не си спомням такъв случай
Събирането със семейството и роднините ми, по - добрите и по - усмихнатите хора, който срещам по улиците и хубавото настроение, което носи този празник като цяло :)




























