Здравейте отново :)! Реших да започна новата година (дааа вървя с цял месец назад :D, но просто нямах време) с публикация за изразходваните ми продукти през последните месеци. Някои от тях не са докрай употребени, но ще разберете причината за това по надолу в публикацията ми. Нека да започваме...
Изхабих един шампоан с лайка от 500 ml на Johnson`s Baby. Използвах го само за почистване на четките ми и за тази си цел се справя много добре. Почиства абсолютно всичко без проблем и винаги имам в запас от него :)
Любимият ми крем за тяло на Victoria`s Secret... Ухае просото невероятно... Ароматът му е смесица между кокос и ванилия (обожавам всичко с кокос), попива сравнително бързо и кожата остава мека и хидратирана. Кожата ми е доста суха, а през зимата положението става много зле, но този крем определено ми беше голям помощник. Не съм го купувала от България, но разбрах, че и тук са започнали да ги внасят. Бих си го купила отново, но имам доста голям запас от лосиони и кремове за тяло, така че ще остане за по - нататък.
Следват два продукта, които винаги присъстват в колекцията ми, а именно двуфазния лосион на Lancome и мицеларния разтвор на Bioderma. Обожавам ги и ще продължавам да си ги купувам. Справят се еднакво добре както с по - лек, така и с тежък вечерен грим. Двуфазния лосион сваля сенките, спиралите и очните линии от очите ми само с едно тампонче (за едното око разбира се), не ми люти, не е агресивен продукт и не оставя неприятното усещане за мазно... Мицеларната вода също се справя доста добре с грима на лицето ми, разбира се за вечерен грим ми трябват по 3-4 тампончета, но не е проблем за мен. Тя е моят must have продукт и фаворит сред всички продукти за лице.
Продължавам с лакове за нокти, които са доооста стари и вече не стават за ползване. Първите 3 са на Dior (987, 108, 999), следва един на Golden Rose (83) и 2 на CND (Raspberry Parfait 519 и Tropic Coral 521). Истината е, че за съжаление не мога да дам никакви отзиви за тях защото както казах ги имам от много време (повече от 5 години... да знам... лудост :D) и през последните години изобщо не съм ги използвала, за това реших, че е време да се разделя с тях.
Три спирали, които поне за мен не са нищо особено. Двете малки спирали на Dior ги използвах при пътувания защото са удобни. Те са част от различни комплекти на Dior, които включват сенки, руж и червила, които съм получила като подаръци от близки хора. Както казах не съм впечатлена и няма да си ги закупя в пълен размер. Другата спирала в пълен размер е на Loreal False Lash Telescopic. Нищо особено и различно от повечето спирали, които се предлагат на пазара. Не бих я закупила отново.
Следващите два продукта са така хвалената база за сенки на Urban Decay Eyeshadow Primer Potion и обожавания от мен коректор за под очи на Maybelline. Базата за сенки при мен не правеше нищо. Клепачите ми не са мазни, но доста често сенките ми се събират и тази база определено не ми помогна. Беше в комплект с палитрата ми Naked. Няма да я закупя в пълен размер. Коректорът обаче беше много любим продукт и го използвах почти всеки ден. Прикриваше тъмните кръгове и озаряваше зоната под очите ми идеално. За съжаление не беше икономичен и свърши доста бързо. По незнайни за мен причини този продукт вече не се предлага в България, но ако отново го заредят ще го купя отново със запаси при това :D
Последните продукти са в любимата ми категория за устни. На първата снимка е един гланц за устни на Estee Lauder в цвят Berry 13. Не съм го използвала изобщо защото като цяло не съм фен на гланцовете (за сметка на червилата) и не мога да дам обективни отзиви за този продукт. Имам го от много време и за това отива в коша. Следва едно от първите ми червила на някаква незнайна марка :D. Изразходвано е до край и то преди много време и нямам обяснение какво прави още в колекцията ми :D. Беше приятен розов цвят подходящ за всеки ден.
На втората снимка за 5 гланца на Dior, които имам също от повече от 5 години и съм получила като подарък от близки хора. Отново не съм ги ползвала и ги изхвърлям защото вече са много стари и не стават за използване дори и да исках.
Това бяха моите изразходвани продукти за последните месеци. Стана малко дълга публикация, но няма как. Надявам се да съм била полезна. Искам да подчертая, че мнението за продуктите е базирано изцяло на личният ми опит и по никакъв начин не съм свързана с нито една от марките, които споменах. Също искам да добавя, че всеки е различен и че ако един продукт работи добре при мен, това не означава непременно, че и при вас ще е по същият начин.
Това беше всичко от мен за сега.
Хубав и усмихнат ден на всички! :)




























